اسپیلت

اسپیلت

یکی از انواع کولر گازی که در واقع می توان گفت نسل برتر کولر گازی است، اسپیلت نام دارد. کولر گازی اسپیلت یکی از بهترین انواع کولر گازی است که در چند سال اخیر به بازار وارد شده است و توانسته در همین مدت زمان کم، طرفداران زیادی را به خود جلب کند. اسپیلت به مانند تمام انواع کولر گازی دیگر، هوای گرم اتاق را گرفته و آن را به هوای خنک تبدیل می کند که این امر موجب آسایش و آرامش می شود.

اسپیلت از اجزا مختلفی تشکیل شده است. یکی از این اجزا کمپرسور است. در واقع اسپیلت دارای یک واحد داخلی و یک واحد خارجی است. واحد خارجی اسپیلت همان کندانسور است. این واحد در خارج از منزل نصب می شود و باید در نگهداری از آن بسیار دقت داشت زیرا مسدود شدن آن موجب کاهش بهره وری و یا حتی از کار افتادن کولر گازی می شود.

اسپیلت

کویل ها از دیگر اجزا کولر گازی است. که هوا از طریق فن ها به داخل کویل ها در اسپیلت دمیده می شود. این امر موجب گرم شدن و یا سرد شدن هوای محیط می شود. کولر گازی اسپیلت از انواع کولر گازی است که نصب آن نیازمند تخصص دارد. در واقع معمولا تنها افراد متخصص در این امر توانایی نصب اسپیلت را دارا هستند. نصب صحیح اسپیلت تاثیر به سزایی در بهبود عملکرد کولر گازی و کاهش مصرف انرژی دارد. و وجود ایراد در نصب کولر گازی موجب هدر رفت انرژی می شود و در نتیجه هزینه های شما را افزایش می دهد.

شرکت کولر گازی از سایت های فعال در زمینه فروش کولر گازی در انواع مختلف کولر گازی پنجره ای، کولر گازی ایستاده، اسپیلت و کولر گازی پرتابل است. اگر قصد خرید کولر گازی را دارید با ما در ارتباط باشید. قیمت کولر گازی بسته به نوع و برند آن متفاوت است. بهتر است در هنگام خرید اسپیلت ، برندی را انتخاب کنید که تحت لیسانس یک شرکت ایرانی باشد. این امر برای اطمینان از اصالت کولر گازی و خدمات پس از فروش آن بسیار حائز اهمیت است.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :